COISTE NÁISIÚNTA NEWS

17/05/2021 ALLIANZ CUMANN NA MBUNSCOL PIECE FOR MAY... SCHOOL SPOTLIGHT ndash; SCOIL Iacute;DE NAOFA, CO. KILDAREScoil... read on
04/03/2021 CUMANN NA MBUNSCOL PIECE FOR MARCH/APRIL... CUMANN NA MBUNSCOL PIECE FOR MARCH/APRIL INTOUCH PIECESCHOOL SPOTLIGHT... read on
07/12/2020 Cumann na mBunscol 50th Anniversary Publication... Cumann na mBunscol as we know it was founded in 1971 and will mark... read on

Upcoming Events

GAA News

Dublin Finals Fomhar 2014. Croke Park   17/10/2014

Croke Park Finals

PÁIRC AN CHRÓCAIGH

Craobhacha Peile 2014

 

DAY 1: Déardaoin 23ú Deire Fómhair

                                                               

10.00hrs :  Corn Mhic Chaoilte Réalt na Mara v Sc Naithi

10.00hrs :  Corn an Chéid Sc Chiaráin CBS v St Marys Garristown

10.00hrs : Sciath Kitterick Sc Bhríde Castleknock v Caisleán Druimní  

                                                                                                                                       

11.10hrs : Corn na Laoch Sc Mhuire Garristown v St Luke’s Tyrrelstown

11.10hrs : Sciath Chlanna Gael Sc Pádraig Corduff v Sc Muire Booterstown        

11.10hrs : Corn Irish Rubies Sacred Heart Killinarden v Sc Mológa 

                                                                                          

12.20hrs : Sciath Austin FinnKnocklyon v Sc Bishop Galvin Templeogue

12.20hrs : Sciath Ó Donnchú St Marys Saggart v Mary Q of AngelsBallyfermot

12.20hrs : Corn Matt Griffin Sc Áine Fettercairn v Sc Martin de Porres Aylsbury

 

13.30hrs : Sciath Mhic Chaoilte Sc Áine Shankill/Lucan ET v Sc Lorcáin Baile na Manach

13.30hrs : Sciath na nGearaltach Sc Ioseph Tír an Iúir v St Michaels Ballsbridge

13.30hrs : Corn an ChoigiltísOurLadysB/San NioclasM/Sc Pádraig Glenc v Garrán Mhuire

       

14.40hrs :  Corn Chumann na nGael Terenure College JS v Divine Word              

14.40hrs : Corn na nGearaltach San Treasa Mt Merrion v Sc Holy Spirit Ballyroan

14.40hrs : Sciath Irish Rubies Sc Santain v Lucan ET

 

15.40hrs :  Sciath an Choigiltís Náisiúnta Sc Pádraig An Rinn v Wedgewood

                                         

DAY 2: Dé Luain 03ú Samhain

                                                               

10.00hrs :  Corn Chomhar Linn Sc Mhuire Sandymount v St Pauls Ayrfield        

10.00hrs : Sciath Seán Mac an Bhreith St Benedict&Marys v GS Eiscir Riada  

10.00hrs : Corn Seán Mac an Bhreithimh Sc Pádraig Ringsend v Sc Bhríde Glasnevin

                                                                                                                                            

11.10hrs : Sciath Chumann na nGael Sc Attracta v Sc Treasa Firhouse   

11.10hrs : Corn Tadhg Ó Cionnaith Sc Oilibhéir v St Ultans Cherrywood

11.10hrs : Corn Austin Finn Sc PádraigHollypark v Holy Family River Valley

                                                 

12.20hrs :  Sciath an Chladaigh GS Thaobh na Coille v Sc na Tríonóide

12.20hrs : Corn Ó Donnchú Sc Oilibhéir v Sc Chrónáin

12.20hrs :  Corn Kitterick Sc PádraigHollypark v Sc John Paul 11

                     

13.30hrs :  Sciath an Chéid Beann Éadair v Sc Neasáin                

13.30hrs : Sciath Matt Griffin Sc Aenghusa v Sc James PS

13.30hrs :  Sciath na Laoch Sc Chainnigh v GS Bhrian Bóroimhe

             

14.40hrs : Sciath Chomhar Linn Sc Helen v Sc Attracta    

14.40hrs : Corn an Chladaigh Cnoc Ainbhil v Sc Neasáin  

14.40hrs :  Corn Chlanna Gael GS Bhrian Bóroimhe v Sc Bhríde Rolestown





Social